Co nabízíme

STAR WORKS je umělecká a produkční společnost, která se specializuje na tři základní oblasti:

  • kompletní výroba audiovizuálních programů (zábavné pořady, eventy - záznam i přímý přenos, reality show, game show, reklamní spoty, klipy, prezentační videa, dokumenty atd.)
  • exkluzivní zastupování výkonných umělců
  • realizace společenských eventů, galavečerů, firemních akcí, večírků, plesů atd.

Za základní principy naší práce považujeme individuální přístup ke každému projektu a klientovi s důrazem na vysokou profesionální úroveň, korektní jednání a pracovní spolehlivost.

Dlouholeté know-how využíváme při řízení týmů tvůrců, odborníků a odborných firem, které směřuje k souhře jednotlivých členů těchto týmů a jejich odborností.

Za důležitou součást know-how a za naší přednost považujeme velmi dobrou znalost televizního prostředí a osobní znalost s klíčovými lidmi ve všech významných českých televizích.

Realizační týmy jsou na každý projekt sestavovány individuálně zkušeným producentem tak, aby byly pokryty jeho veškeré oblasti v minimálním čase, s minimálními náklady a maximální efektivitou.

Tyto týmy patří mezi špičku v České republice. Je to dáno jejich značnými zkušenostmi, které za sebou všichni mají díky účasti na mnoha televizních projektech a pořadech. Jsou to profesionálové, kteří jsou zárukou kvality.